Rozpis 3. ligy SR Východ sezóna 2017

  1. kolo. 4,3,2017  Usporiadateľ: KGB Rožňava

9:00          KGB Rožňava B – SlavojSpišká Belá

BK Sabinov – VEVA Huncovce B

11:00       KGB Rožňava B – VEVA Huncovce B

BK Sabinov – Slavoj Spišská Belá

 

Usporiadateľ:   BC Liptovský Mikuláš

9:00      BC Liptovský Mikuláš – BFA Poprad

11:00    BFA Poprad – Victory Trebišov

13:00    BC Liptovský Mikuláš–VictoryTrebišov

  1. kolo: 1.4.2017   Usporiadateľ :  BFA Poprad

9:00      BFA Poprad – Slavoj Spišská Belá

BC Liptovský Mikuláš- VEVA Huncovce B

11:00    BFA Poprad – VEVA Huncovce B

BC Liptovský Mikuláš – Slavoj Spišská Belá

Usporiadateľ:    VICTORY Trebišov

9:00      VICTORY Trebišov – KGB Rožňava B

11:00    VICTORY Trebišov – BK Sabinov

13:00   KGB Rožňava B – BK Sabinov

 3. kolo: 6.5.2017

Usporiadateľ : BK Sabinov

9:00      BK Sabinov – BC Liptovský Mikuláš

KGB Rožňava B- BFA Poprad

11:00    BK Sabinov – BFA Poprad

KGB Rožňava B- BC Liptovský Mikuláš

Usporiadateľ: Slavoj Spišská Belá

9:00      Slavoj Spišská Belá – VICTORY Trebišov

11:00    VEVA Huncovce B – VICTORY Trebišov

13:00    Slavoj Spišská Belá- Veva Huncovce B

  1. kolo: 16.9.2017

Usporiadateľ: VEVA Huncovce

9:00      VEVA Huncovce B – BK Sabinov

Slavoj Spišká Belá- KGB Rožňava B

11:00   VEVA Huncovce B- KGB Rožňava B

Slavoj Spišská Belá- BK Sabinov

 

Usporiadateľ: VICTORY Trebišov

9:00    Victory Trebišov – BFA Poprad

11:00  BC Liptovský Mikuláš – BFA Poprad

13:00  Victory Trebišov – BC Liptovský Mikuláš

 

  1. kolo: 4.11.2017

Usporiadateľ : BC Liptovský Mikuláš

9:00        BC Liptovský Mikuláš- VEVA Huncovce B

BFA Poprad – Slavoj Spišská Belá

11:00     BC Liptovský Mikuláš – Slavoj Spišská Belá

BFA Poprad – VEVA Huncovce B

 

Usporiadateľ: BK Sabinov

9:00    VICTORY Trebišov – KGB Rožňava B

11:00  BK Sabinov – VICTORY Trebišov

13:00  KGB Rožňava B – BK Sabinov

 

  1. kolo: 25.11.2017

Usporiadateľ : VEVA Huncovce B

9:00           BK Sabinov – BC Liptovský Mikuláš

KGB Rožňava B – BFA Poprad

11:00      VEVA Huncovce B  – VICTORY Trebišov

KGB Rožňava B – BC Liptovský Mikuláš

13:00      Slavoj Spišská Belá – VICTORY Trebišov

BK Sabinov – BFA Poprad

15:00     VEVA Huncovce – Slavoj Spišská Belá